Więcej możliwości … od Perlage

Więcej możliwości … od Perlage

Nowość na skalę europejską, absolutny must have tego sezonu czyli stylowa Cisowianka Perlage w puszce!

Cisowianka, druga najchętniej wybierana marka wody w Polsce, jako pierwsza na rynku wprowadza wodę w puszce. W Europie tylko Perrier może się poszczycić takim opakowaniem. Połączenie delikatności wody, zamkniętej w nowoczesnym opakowaniu, opieczętowanym grafiką nawiązującą do największego wydarzenia sportowego bieżącego roku to najgorętszy hit sezonu wiosna-lato 2012.


Elegancka puszka czyni z Cisowianki Perlage modne akcesorium, które wygląda rewelacyjnie niezależnie od sytuacji czy stylizacji. Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby jego użytkownik, mógł cieszyć się wygodą i miał możliwość rozsmakowania się w delikatności Perlage zarówno na spacerze z przyjaciółmi, jak i podczas biznesowego spotkania.

Cisowianka Perlage zamknięta w nowej formie jest lekka i poręczna. Puszka dłużej trzyma temperaturę, co jest szczególnie ważne podczas nadchodzących gorących miesięcy lata. Puszkę można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie – zmieści się w damskiej torebce i w sportowym plecaku. Doskonale wygląd również w rowerowym koszyku. Wygodny kształt idealnie układa się w dłoniach i pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem delikatnie gazowanej wody, również w trakcie piłkarskich emocji. Szczególnie, gdy puszkę zdobi specjalnie przygotowana grafika limitowej kolekcji 2012, która nawiązuje do najważniejszego dla roku 2012 wydarzenia sportowego, jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.


Eko-trend
Rokowania dla tego rynku wód w puszce są bardzo optymistyczne. Jak podaje producent innowacyjnej linii produkcyjnej, na której rozlewana jest Cisowianka Perlage, włoski CFT Packaging, obecnie notuje się 5-procentowy wzrost rynku światowego. Urządzenie przy ujęciu Cisowianki w Drzewcach koło Nałęczowa, jako pierwsze wyposażone zostało w elektroniczny system zamykania puszek stanowiący zupełnie nową jakość w branży. Cisowianka zdobyła już uznanie za opakowania PET i szklane butelki cienkościenne będące najbardziej ekologicznym rozwiązaniem na rynku opakowań szklanych. Puszki również wpisują się w strategię społecznej odpowiedzialności firmy ponieważ podlegają całkowitemu recyklingowi a nowoczesna linia produkcyjna spełnia najsurowsze wymogi ekologów.
Cisowianka Perlage znana jest ze swojej delikatności. Charakterystyczne, subtelne musowanie uzyskano dzięki metodzie nasycenia dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego. Jego właściwości łagodnie pobudzają trawienie, a przy okazji nie podrażniają.
 

Zdjęcia (1)

Warto przeczytać

Brak artykułów

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Kalendarium imprez
09.05

Wt

FENAVIN

Ciudad Real

01.06

Cz

Warsaw Food Expo 2017

Warszawa, Ptak Expo

02.06

Pt

Targi Pyszna Polska

Hala Stulecia, Wrocław

18.06

N

VINEXPO

Bordeaux

Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ