11.10.2013

Blog Roku 2013 - głosowanie


Oddaj głos na ulubiony polski blog winiarski! Oto lista finalistów:

lampkawina.com (nr 1)

dotrzechdych.pl (nr 2)

enofaza.pl (nr 3)

winniczek.eu (nr 4)

winnetradycje.wordpress.com (nr 5)

blurppp.com (nr 6)

mariuszboguszewski.blogspot.com (nr 7)

bliskotokaju.pl (nr 8)

bialenadczerwonym.blogspot.com (nr 9)

jakubmalecki.com (nr 10)

 

Wyślij mail na adres blogroku@magazynwino.pl podając w tytule odpowiedni numer, przyporządkowany do wybranego przez Ciebie bloga.

Wsród głosujących wylosujemy jedną osobę, którą zaprosimy na galową kolację Grand Prix Magazynu WINO 2013 w dniu 8 listopada 2013 roku.

Zdjęcia (0)

Warto przeczytać

Artykuł
Grand Prix Magazynu WINO 2013: Blog roku - ogłoszenie listy finalistów

Z przyjemnoscią ogłaszamy, że w drodze żywej dyskusji w gronie redakcji, wyłonilismy dziesięć blogów, które przechodzą do fazy głosowania. Blogi poddamy pod ocenę Czytelników z dniem 11 października 2013. lampkawina.com dotrzechdych.pl enofaza.pl winniczek.eu winnetradycje.wordpress.com blurppp.com mariuszboguszewski.blogspot.com bliskotokaju.pl bialenadczerwonym... więcej »

Artykuł
Blog Roku 2014 - głosowanie

Oddaj głos na ulubiony polski blog winiarski! Oto lista finalistów: enofaza.pl (nr 1) winnetradycje.wordpress.com (nr 2) mariuszboguszewski.blogspot.com (nr 3) bliskotokaju.pl (nr 4) jakubmalecki.com (nr 5) winonawidelcu.pl (nr 6) winiacz.blogspot.com (nr 7) winettoo.blogspot.com (nr 8) Wyślij mail na adres blogroku@magazynwino.pl podając w tytule odpowiedni numer,... więcej »

Artykuł
Blog Roku 2014 - głosowanie potrwa do 10 października!

Oddaj głos na ulubiony polski blog winiarski! Oto lista finalistów: enofaza.pl (nr 1) winnetradycje.wordpress.com (nr 2) mariuszboguszewski.blogspot.com (nr 3) bliskotokaju.pl (nr 4) jakubmalecki.com (nr 5) winonawidelcu.pl (nr 6) winiacz.blogspot.com (nr 7) winettoo.blogspot.com (nr 8) Wyślij mail na adres blogroku@magazynwino.pl podając... więcej »

Artykuł
Finał Grand Prix Magazynu WINO 2013 Blog Roku: blurppp.com

Autorem blurppp.com jest Irek Wis, zapalony podróżnik. "Zaczęło się od podróży: na południe, bo tam jest cieplej. Podróże były z aparatem - tak zaczeła się fotografia.  Blurppp.com dziś to wino, książki, fotografia, podróże. I muzyka, która towarzyszy mi zawsze" - mówi Irek. Twoje pierwsze ważne wino?Jakieś bezimienne... więcej »

Artykuł
Finał Grand Prix Magazynu WINO 2013 Blog Roku: Winne Tradycje

Winne Tradycje to blog poświęcony w całości kulturze wina w Polsce zniszczonej przez komunizm. Autor, Paweł Polak, dzieli się różnymi znaleziskami, które odkrywają i przywołują zniszczone winne tradycje. Twoje pierwsze, ważne wino?Tokaj, szczegółów jednak dziś już nie pamiętam. Potem było poszukiwanie legendy, stłamszonej wówczas jeszcze złowrogim... więcej »

Artykuł
Finał Grand Prix Magazynu WINO 2013 Blog Roku: Blisko Tokaju

Kiedy miał osiemnaście miesięcy, zamiast po soczek jabłkowy sięgnął  po kieliszek z tokajem - uznano to wówczas za zabawną pomyłkę. Od kilku lat Gabriel Kurczewski prowadzi blog winiarski, którego głównym wątkiem jest właśnie tokaj.  Twoje pierwsze ważne wino?Nie wiem, czy łyk tokaju wzięty do ust, gdy miałem osiemnaście miesięcy, mógł... więcej »

Komentarze (3)

gabriel@dotrzechdych.plDodane: 11.10.2013

Mamy nadzieję, że będziecie głosować na dotrzechdych.pl i z góry za te głosy dziekujemy!

Odpowiedz
raafalDodane: 30.10.2013

Panie i Panowie! And the winner is jakubmałecki.com !!

Odpowiedz
TPBDodane: 30.10.2013

Kim jest winner okaże się w piątek 8 listopada ;-)

Odpowiedz

Kalendarium imprez
Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ