Tomasz Prange-Barczyński 17.08.2010 07:21

http://blogi.magazynwino.pl/bonkowski/?p=1007" target="_blank">http://blogi.magazynwino.pl/bonkowski/?p=1007


Andrzej Daszkiewicz 17.08.2010 11:43

Miałem w planach (jak zwykle odległych i pewnie w końcu okazałoby się, że niezrealizowanych) napisanie czegoś na zbliżony temat, więc dopiszę się tu. Pojawiły się w Polsce wina rodańskiego producenta Saint Cosme (Louis et Cherry Barruol, negociants-eleveurs a Gigondas). Kiedyś kupowałem je w Berlinie, dziś mogę to robić w La Vinotheque. Bardzo smaczne czerwone Côtes du Rhône i ciekawe stołowe (solera) czerwone Little James' Basket Press (piłem je w weekend), a jest i białe Little James' Basket Press (viognier+sauvignon blanc), tym razem jako Vin de Pays d'Oc. Nie są może najtańsze (ok. 40 zł, paragon niestety zgubiłem), ale przywróciły mi wiarę w prosty Rodan, a do warzyw i mięs z grilla były naprawdę przednie.


Wojciech Bońkowski 18.08.2010 07:55

Little James'... dostępne są też w rzeczonym http://www.folky.pl/14-francuskie-wino" rel="nofollow">Folky i to taniej niż w La Vinoth?que.


Odpowiedz:

Kalendarium imprez
Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ