Komentowany artykuł

Pancho Campo: od tenisa do wina

W czerwcu br. z okazji zorganizowanej przez ambasadę Hiszpanii dorocznej prezentacji i degustacji win gościł w Warszawie Pancho Campo, ważna postać hiszpańskiego rynku wina, pierwszy hiszpański Master of Wine. Wysłanniczka portalu MagazynWino.pl Ewa Wieleżyńska skorzystała z tej okazji, by z nim porozmawiać. Dlaczego Pancho? Nie podoba się panu jego pełne imię Francisco? Urodziłem się... Przejdź do artykułu >>

Jonas 12.08.2010 03:33

Skoda, że nie przygotowała się Pani do zrobienia tego wywiadu i nie zapytała o rzeczy prawdziwie interesujące w życiorysie tego Pana. Polecam wraz z komentarzami:


http://jimsloire.blogspot.com/2009/10/pancho-campo-mw-timeline.html


Ewa Wieleżyńska 13.08.2010 10:57

Drogi Panie,

Do zrobienia wywiadu się przygotowałam i link, który Pan mi poleca był mi również znany. Magazyn Wino to pismo winiarskie i interesowało mnie przede wszystkim, co pan Pancho Campo ma do powiedzenia o winach, a nie inne "prawdziwie interesujące rzeczy w życiorysie tego pana", cokolwiek to dla Pana znaczy, i o czym zresztą Campo nie chciał mówić.

Pozdrawiam


Odpowiedz:

Kalendarium imprez
Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ