Opis projektu

IVV Media Sp. z o.o. realizuje projekt "Strefa importera, system B2B w IVV Media” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.2. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Nr Umowy o dofinansowanie UDA-POIG.08.02.00-14-478/14-00

Cel projektu

Celem projektu jest stworzenie i wdrożenie systemu B2B o nazwie "Strefa Importera", co przyczyni się do rozbudowania relacji biznesowych w środowisku winiarskim w Polsce.
System tworzyć będzie aplikacja www pozwalająca na rejestrację, wprowadzanie, uzyskiwanie i segregowanie danych przez współpracujące podmioty gospodarcze z branży winiarskiej poprzez formularze webowe.
Projekt przyczyni się do rozbudowania relacji biznesowych w środowisku winiarskim w Polsce co pozwoli na pozyskanie kontaktów i poszerzenie dotychczasowej oferty Spółki.


Zapytania ofertowe w ramach działania 8.2

Kalendarium imprez
02.02

Cz

Borsa Vini Italiani

Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63 w Warszawie

14.03

Wt

Food Service Summit 2017

Hotel Sofitel Victoria w Warszawie

19.03

N

ProWein 2017

Duesseldorf, Niemcy

11.04

Wt

World Food Warsaw

Warszawa, EXPO XXI

21.04

Pt

Poznań Whisky Show

Arena Poznań

Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ