Opis projektu

IVV Media Sp. z o.o. realizuje projekt "Strefa importera, system B2B w IVV Media” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.2. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Nr Umowy o dofinansowanie UDA-POIG.08.02.00-14-478/14-00

Cel projektu

Celem projektu jest stworzenie i wdrożenie systemu B2B o nazwie "Strefa Importera", co przyczyni się do rozbudowania relacji biznesowych w środowisku winiarskim w Polsce.
System tworzyć będzie aplikacja www pozwalająca na rejestrację, wprowadzanie, uzyskiwanie i segregowanie danych przez współpracujące podmioty gospodarcze z branży winiarskiej poprzez formularze webowe.
Projekt przyczyni się do rozbudowania relacji biznesowych w środowisku winiarskim w Polsce co pozwoli na pozyskanie kontaktów i poszerzenie dotychczasowej oferty Spółki.


Zapytania ofertowe w ramach działania 8.2

Kalendarium imprez
08.05

Pn

30.05

Wt

DEGUSTACJA WIN AUSTRALIJSKICH

Concept 13, VITKAC, ul. Bracka 9

01.06

Cz

Warsaw Food Expo 2017

Warszawa, Ptak Expo

02.06

Pt

Targi Pyszna Polska

Hala Stulecia, Wrocław

18.06

N

VINEXPO

Bordeaux

24.06

So

Polskie wina i cydry vol. 4 / 2017

SPOT Poznań, ul Dolna Wilda 87

Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ