14.3

Wt

Hotel Sofitel Victoria w Warszawie, 14.03.2017
Food Service Summit 2017

 

Graj Fair z „Food Service”!

 

14 marca 2017 roku w Hotelu Victoria w Warszawie odbędzie się 4. edycja konferencji dla branży HoReCa organizowanej przez magazyn „Food Service” – Food Service Summit 2017. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania będzie etyka, a tezą zagadnienie czy granie fair w gastronomii opłaca się – w kontekście budowania relacji i finalnie  w wymiarze finansowym. W programie część wykładowa, warsztaty, największa degustacja win z Kalifornii w Polsce oraz wieczorne cocktail party.

 

Food Service Summit 2017 to wyjątkowe wydarzenie skupiające restauratorów, szefów kuchni, managerów, sommelierów i firmy branży HoReCa. Jest okazją do merytorycznej wymiany poglądów, inspirujących rozmów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Podczas części merytorycznej zaprezentowany zostanie katalog dobrych praktyk, którymi każdy przedsiębiorca

i uczestnik rynku HoReCa powinien się kierować w codziennej pracy. O tym jak w praktyce wdrożyć wzorce etyczne i jakie ma to przełożenie na wyniki biznesowe restauracji opowiedzą zaproszeni prelegenci. Główne obszary dyskusji to: restauracja – gość, restaurator – pracownik, restauracja – kontrahent.

 W programie również California Wine Festival 2017 - największa degustacja win z Kalifornii w Polsce. Profesjonalne seminaria winiarskie i sommelierskie poprowadzi gość specjalny – Geoff Kruth, Master Sommelier, przewodniczący GuildSomm.com.

 Program obejmuje poranne bloki wykładowe, warsztaty dla restauratorów i menadżerów, szefów kuchni, sommelierów, degustacje oraz wieczorne cocktail party.

 Program tegorocznej konferencji przygotowany został we współpracy z Radą Programową, w składzie: Przemysław Błaszczyk, Adam Chrząstowski, Grzegorz Kłos, Tomasz Kolecki, Krzysztof Kołaszewski, Grzegorz Łapanowski oraz Ewa Malika Szyc-Juchnowicz.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy właścicieli i menedżerów restauracji, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, agencje PR, firmy zaopatrujące sektor HoReCa, media związane z profesjonalną gastronomią oraz osoby zainteresowane tematyką kulinarną pragnące rozwijać się zawodowo w tej branży.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na: http://foodservicesummit.pl/

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo VFP Communications, wydawca m.in. magazynów „Food Service”, „Handel”, „Media & Marketing Polska”.

 

Kontakt w sprawie biletów:

Anna Pastor

tel.: 22 514 65 67

anna.pastor@media.com.pl

Bilety także do nabycia online http://sklep.media.com.pl/


Kalendarium imprez
Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ