14.3

Wt

Hotel Sofitel Victoria w Warszawie, 14.03.2017
Food Service Summit 2017

 

Graj Fair z „Food Service”!

 

14 marca 2017 roku w Hotelu Victoria w Warszawie odbędzie się 4. edycja konferencji dla branży HoReCa organizowanej przez magazyn „Food Service” – Food Service Summit 2017. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania będzie etyka, a tezą zagadnienie czy granie fair w gastronomii opłaca się – w kontekście budowania relacji i finalnie  w wymiarze finansowym. W programie część wykładowa, warsztaty, największa degustacja win z Kalifornii w Polsce oraz wieczorne cocktail party.

 

Food Service Summit 2017 to wyjątkowe wydarzenie skupiające restauratorów, szefów kuchni, managerów, sommelierów i firmy branży HoReCa. Jest okazją do merytorycznej wymiany poglądów, inspirujących rozmów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Podczas części merytorycznej zaprezentowany zostanie katalog dobrych praktyk, którymi każdy przedsiębiorca

i uczestnik rynku HoReCa powinien się kierować w codziennej pracy. O tym jak w praktyce wdrożyć wzorce etyczne i jakie ma to przełożenie na wyniki biznesowe restauracji opowiedzą zaproszeni prelegenci. Główne obszary dyskusji to: restauracja – gość, restaurator – pracownik, restauracja – kontrahent.

 W programie również California Wine Festival 2017 - największa degustacja win z Kalifornii w Polsce. Profesjonalne seminaria winiarskie i sommelierskie poprowadzi gość specjalny – Geoff Kruth, Master Sommelier, przewodniczący GuildSomm.com.

 Program obejmuje poranne bloki wykładowe, warsztaty dla restauratorów i menadżerów, szefów kuchni, sommelierów, degustacje oraz wieczorne cocktail party.

 Program tegorocznej konferencji przygotowany został we współpracy z Radą Programową, w składzie: Przemysław Błaszczyk, Adam Chrząstowski, Grzegorz Kłos, Tomasz Kolecki, Krzysztof Kołaszewski, Grzegorz Łapanowski oraz Ewa Malika Szyc-Juchnowicz.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy właścicieli i menedżerów restauracji, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, agencje PR, firmy zaopatrujące sektor HoReCa, media związane z profesjonalną gastronomią oraz osoby zainteresowane tematyką kulinarną pragnące rozwijać się zawodowo w tej branży.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na: http://foodservicesummit.pl/

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo VFP Communications, wydawca m.in. magazynów „Food Service”, „Handel”, „Media & Marketing Polska”.

 

Kontakt w sprawie biletów:

Anna Pastor

tel.: 22 514 65 67

anna.pastor@media.com.pl

Bilety także do nabycia online http://sklep.media.com.pl/

Kalendarium imprez
11.04

Wt

World Food Warsaw

Warszawa, EXPO XXI

21.04

Pt

Poznań Whisky Show

Arena Poznań

09.05

Wt

FENAVIN

Ciudad Real

11.05

Cz

Warsaw Gastro Show

Warszawa, Ptak Expo

02.06

Pt

Targi Pyszna Polska

Hala Stulecia, Wrocław

18.06

N

VINEXPO

Bordeaux

Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ