30.5

Wt

Concept 13, VITKAC, ul. Bracka 9, 30.05.2017
DEGUSTACJA WIN AUSTRALIJSKICH

Mówi się, że wina australijskie mają bawić i cieszyć. Ich ujmujący charakter i smak ma rzeszę wielbicieli na całym świecie. Już niebawem pojawi się okazja, aby je lepiej poznać.


Serdecznie zapraszamy na degustację win australijskich, która odbędzie się we wtorek  30 maja w Warszawie w restauracji Concept 13 (ul. Bracka 9, 5 piętro galerii VITKAC).

 

Będzie to doskonała okazja, aby odkryć w czym kryje się fenomen winiarskiej potęgi Australii, pretekst do spróbowania win obecnych i cenionych na rynku, a także do odkrycia różnorodności i wszechstronności charakterystycznej dla tego regionu.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w degustacji i rozmów z naszymi wystawcami. Z przyjemnością opowiedzą o najnowszych trendach, podzielą się swoją pasją i odkryją przed Państwem wielopokoleniową historię australijskiego winiarstwa.

Mimo, że wina australijskie odpowiadają jedynie za 5 procent światowej produkcji, to oceniane są jako jedne z najlepszych na świcie. Chętnie pokażemy, dlaczego cieszą się  taką popularnością.

Wymagana rejestracja
Dla Konsumentów: www.austrade.gov.au/polandindividualregistration

Dla Firm: www.austrade.gov.au/polandcompanyregistration

 

Program:
13:00 – 17:00 degustacja dla Branży

17:00 – 19:00 degustacja dla Konsumentów

 

Do zobaczenia na miejscu!
Ambasada Australii

Kalendarium imprez
08.05

Pn

30.05

Wt

DEGUSTACJA WIN AUSTRALIJSKICH

Concept 13, VITKAC, ul. Bracka 9

01.06

Cz

Warsaw Food Expo 2017

Warszawa, Ptak Expo

02.06

Pt

Targi Pyszna Polska

Hala Stulecia, Wrocław

18.06

N

VINEXPO

Bordeaux

24.06

So

Polskie wina i cydry vol. 4 / 2017

SPOT Poznań, ul Dolna Wilda 87

Do góry

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER


Ta strona korzysta z ciastek - małych plików tekstowych przechowywanych na komputerze użytkownika - celem ułatwienia korzystania z serwisu poprzez zapisywanie informacji o takich akcjach użytkowników jak np zalogowanie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj »

ZAMKNIJ